Pompa ciepła Rzeszów

Firma Eko Helios oferuje perfekcyjny dobór, a także montaż pomp ciepła, które fantastycznie sprawdzą się przy niskotemperaturowych systemach grzewczych. Idealnie spełnią swoją funkcję przy ogrzewaniu ściennym, podłogowym oraz sufitowym. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że w cieplejsze dni doskonale ochłodzą budynek, w którym są zainstalowane. Szukasz profesjonalistów działających w Rzeszowie i całym woj. podkarpackim? Zapraszamy do kontaktu. Bezkonkurencyjna pompa ciepła może być Twoja!

Eko Helios: Pompy ciepła Podkarpackie

Jako doświadczeni eksperci wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego Klienta. Zawsze działamy według jego wytycznych oraz potrzeb, gwarantując zadowolenie z realizowanego zlecenia, a w razie jakichkolwiek problemów z zainstalowaną pompą ciepła oferujemy profesjonalny serwis i kompleksową naprawę. Z naszych usług skorzystasz w Rzeszowie oraz w całym województwie podkarpackim!
pompy ciepła rzeszów

Nasi partnerzy

Napisz do nas teraz!

Korzystając z tej strony oraz wysyłając dane za pomocą formularza z tej strony internetowej użytkownik akceptuje zapisy klauzuli informacyjnej oraz polityki prywatności/cookies. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, tak zwane Polityka prywatności / RODO

Z naszej siedziby w Dąbrowie Górniczej realizujemy usługi w zakresie finansowania, doradztwa, projektowania oraz dostawy i montażu systemów fotowoltaicznych,  pomp ciepła, rekuperacji i pozostałych elementów naszej oferty dla Klientów z województwa śląskiego i małopolskiego, w tym z Katowice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza,  Gliwice, Kraków, Rybnik oraz pozostałe miejscowości.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

mgr. Dariusz Zieliński
Właściciel firmy
Centrala w Dąbrowie Górniczej
e-mail: biuro@ekohelios.pl
Tel: 503 100 105

Oferujemy usługi w zakresie finansowania, doradztwa, projektowania oraz dostawy i montażu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji i pozostałych elementów naszej oferty na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego, w tym w Rzeszów, Jasło, Dębica, Mielec, Łańcut, Krosno, Sanok , Sandomierz i Jędrzejów.

Skontaktuj się z nami już teraz!

mgr. inz Rafał Zieliński
Manager Regionalny Podkarpacie
Oddział Rzeszów 
e-mail: biuro.pdk@ekohelios.pl
Tel: 505 644 224

EKO HELIOS Ul. Hallerczyków 45 Dąbrowa Górnicza, NIP 629-22-32-972, REGON 241799930,
biuro@ekohelios.pl, Tel. kom 503 100 105,
BANK ŚLĄSKI 18 1050 1272 1000 0090 7719 1295 Eko Helios.

Polityka prywatności  |  © 2018 Ekohelios All rights reserved