Fotowoltaika Rzeszów i całe województwo podkarpackie

Chciałbyś czerpać czystą energię prosto ze słońca? Marzysz o wdrożeniu rozwiązań z zakresu OZE? W EKO HELIOS pomożemy Ci wybrać właściwe panele fotowoltaiczne, zajmując się projektowaniem oraz montażem instalacji. Jako doświadczeni w dziedzinie energii solarnej fachowcy doskonale wiemy, jaka fotowoltaika sprawdzi się dla firm, a jaka dla Klientów indywidualnych. Skontaktuj się z nami już dziś — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Fotowoltaika dla firm Rzeszów

Wszystkich zainteresowanych z Rzeszowa lub okolic zachęcamy do rozważenia instalacji solarnej. Dlaczego? Ponieważ to w pełni ekologiczny, wygodny, a do tego efektywny sposób pozyskiwania prądu, dzięki któremu uniezależnisz się od krajowych dostawców energii. Fotowoltaika dla firm czy domu to rozwiązania dopasowywane na miarę indywidualnych potrzeb, tworzone według ściśle określonych kryteriów. Zaufaj specjalistom z EKO HELIOS i ciesz się możliwością czerpania czystej energii prosto ze słońca już dziś. Zapraszamy do współpracy!
Fotowoltaika Rzeszów

Nasi partnerzy

Napisz do nas teraz!

Korzystając z tej strony oraz wysyłając dane za pomocą formularza z tej strony internetowej użytkownik akceptuje zapisy klauzuli informacyjnej oraz polityki prywatności/cookies. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, tak zwane Polityka prywatności / RODO

Z naszej siedziby w Dąbrowie Górniczej realizujemy usługi w zakresie finansowania, doradztwa, projektowania oraz dostawy i montażu systemów fotowoltaicznych,  pomp ciepła, rekuperacji i pozostałych elementów naszej oferty dla Klientów z województwa śląskiego i małopolskiego, w tym z Katowice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza,  Gliwice, Kraków, Rybnik oraz pozostałe miejscowości.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

mgr. Dariusz Zieliński
Właściciel firmy
Centrala w Dąbrowie Górniczej
e-mail: biuro@ekohelios.pl
Tel: 503 100 105

Oferujemy usługi w zakresie finansowania, doradztwa, projektowania oraz dostawy i montażu systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji i pozostałych elementów naszej oferty na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego, w tym w Rzeszów, Jasło, Dębica, Mielec, Łańcut, Krosno, Sanok , Sandomierz i Jędrzejów.

Skontaktuj się z nami już teraz!

mgr. inz Rafał Zieliński
Manager Regionalny Podkarpacie
Oddział Rzeszów 
e-mail: biuro.pdk@ekohelios.pl
Tel: 505 644 224

EKO HELIOS Ul. Hallerczyków 45 Dąbrowa Górnicza, NIP 629-22-32-972, REGON 241799930,
biuro@ekohelios.pl, Tel. kom 503 100 105,
BANK ŚLĄSKI 18 1050 1272 1000 0090 7719 1295 Eko Helios.

Polityka prywatności  |  © 2018 Ekohelios All rights reserved