KOMPLEKSOWOŚĆ

PROJEKTOWANIE + DOBÓR

W ramach kompleksowej usługi oferujemy projektowanie oraz dobór urządzeń zapewniających najniższe koszty eksploatacyjne przy zachowaniu wysokiego komfortu obsługi przez inwestora. Chętnie pomożemy na każdym etapie inwestycji, zaczynając współpracę na poziomie projektu budynku, pomagając dobrać odpowiednie ocieplenie elewacji, stropów oraz poddasza budynku. Liczymy zapotrzebowanie budynku na ciepło na podstawie projektu, dobieramy optymalny system grzewczy przedstawiając kilka wariantów. Obliczamy również zapotrzebowanie budynku na wymianę powietrza dobierając odpowiedni system wentylacji, co pozwala na zaoszczędzenie kilku tysięcy złotych już na etapie murowania. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań dla domów energooszczędnych oraz pasywnych.


Eko-Helios-ogrzewanie-podlogowe-ogrzewanieEko-Helios-Rekuperacja

 OFERUJEMY SPRZEDAŻ PRODUKTÓW

Zajmujemy się również sprzedażą i dystrybucją POMP CIEPŁA, REKUPERATORÓW, KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH, MODUŁÓW FOTOWOLTAICZNYCH, SYSTEMÓW OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO, ZMIĘKCZACZY DO WODY, stacji uzdatniania wody, systemów kanalizacyjnych, systemów zaopatrzenia budynków w wodę, systemami CWU oraz grzejników. Posiadamy szeroki wachlarz produktów który jest w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
10crP1000547WP_20141202_022podglogi-3 Luczak PompaDSCN0267WP_20150129_005

MONTAŻ

Nasza firma oferuje również kompleksowy montaż oraz przygotowanie materiałów do sprzedawanych produktów. Każda usługa wykonana jest zgodnie z ogólnymi zasadami budowlanymi tak by każdy klient był zadowolony. Naszą fachowość można potwierdzić referencjami od zadowolonych klientów

DOFINANSOWANIE Z NFOŚiGW I UNIJNE

Przy podpisaniu umowy gwarantujemy państwu bezpłatną pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności. Przez cały okres trwania inwestycji pomagamy w przygotowaniu dokumentów. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami poprzez profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Posiedliśmy wiedzę i doświadczenie, pozwalające nam zaoferować klientom atrakcyjne warunki współpracy. Dla kompleksowych klientów świadczymy roczne bezpłatne konsultacje z projektów unijnych.

SERWIS

Eko Helios to firma która oferuje usługi w zakresie serwisowania rekuperatorów, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, kotłów gazowych, kotłów węglowych, systemów fotowoltaicznych oraz zmiękczaczy do wody. Posiadamy autoryzacje od czołowych producentów w/w urządzeń.

SZKOLENIA W RAMACH „AKADEMII EKO HELIOS”

Nasza firma zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu doboru, projektowania i montażu urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Prowadzimy również program partnerski dla projektantów „Eko Partner” który obejmuje bezpłatne szkolenia związane z odnawialnymi źródłami energii, oraz możliwość współpracy z naszą firmą.

Szkolenie pompa ciepla Szkolenie pompa ciepla (2)

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);
  ga(‚create’, ‚UA-100577882-1’, ‚auto’);
ga(‚send’, ‚pageview’);
</script>