O nas

Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo oraz dobór optymalnych rozwiązań do instalacji grzewczych. Dzięki sieci menadżerów regionalnych jesteśmy w stanie działać na obszarze całego kraju.
Klientom zainteresowanym zrealizowaniem swojej inwestycji z wykorzystaniem dotacji unijnych do kredytów na kolektory słoneczne, oferujemy pomoc w wypełnieniu wymaganych wniosków i dokumentów.
EKO HELIOS spełnia najbardziej wyrafinowane wymagania klientów dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz zastosowaniu urządzeń najnowocześniejszej technologii. Nasi specjaliści dopasują produkt do Państwa wymagań. Szeroki wachlarz asortymentu daje szanse na zróżnicowanie źródeł energii poprzez zastosowanie i wykorzystanie zasobów odnawialnych oraz inteligentnych systemów grzewczych. Zastosowanie takich technologii przyczyni się aktywnie do redukcji kosztów energii elektrycznej zużywanej w gospodarstwach domowych i rolnych, firmach i samorządach. Nasza usługa obejmuje cały etap od analizy rentowności aż po instalacje i rozruch oraz serwisowanie. Poniższe kategorie pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą oraz możliwościami.

Kim jesteśmy ?

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze i montażu kolektorów słonecznych, pomp ciepła, rekuperacji, ogrzewania podłogowego. Świadczymy usługi kompleksowe. Przeprowadzamy inwestycję od początku do końca, co oznacza, że przed jej rozpoczęciem doradzamy i pomagamy w uzyskaniu dotacji oraz dobieramy instalację, następnie przeprowadzamy montaż, a w późniejszym okresie dbamy o dotrzymanie terminów przeglądów okresowych i je przeprowadzamy.
Współpracujemy z wieloma producentami (autoryzowany instalator), dzięki temu możemy dopasować produkt i instalacje do Państwa potrzeb. Nasi doradcy regionalni służą pomocą w doborze produktu. Bezpłatnie dobieramy urządzenia, przygotowujemy dokumenty niezbędne do uzyskania dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz układamy kosztorys. W ramach kompleksowej usługi bezpłatnie udzielamy konsultacji z europejskich funduszy społecznych: Program kapitał Ludzki, Programy Regionalne, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich.

           EKO HELIOS DYSTRYBUTOR, INSTALATOR, SERWIS DZIELI SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM                                                     Z ZAKRESU ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII Z INSTALATORAMI 

IMG_7670             PODZIEKOWANIE WATT          IMG_7672

Jaka jest nasza misja ?

Naszą misją jest dostarczanie niezależności energetycznej poprzez instalacje urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Spełnianie najbardziej wyrafinowanych wymagań klientów dzięki kompleksowej wysokiej jakości świadczonych usług. Propagujemy działania proekologiczne oraz programy unijne. Nie ograniczamy się jedynie do wykonawstwa, ale oferujemy również kompleksową obsługę doradczą.

             PARK NAUKOWO TECHNOLOGICZNY EKO HELIOS PROPAGUJE IDEĘ INNOWACYJNOŚCI ,             ENERGOOSZCZĘDNOŚCI I EKOLOGI W BUDOWNICTWIE ENERGOOSZCZĘDNYCH DOMÓW ( OZE )

eco centrum domy energooszczedne3

 Dlaczego my ?

Jesteśmy specjalistami. Większość firm na rynku posiada jedną gamę produktów jednego producenta. Nasi specjaliści dopasowują urządzenia i instalacje do Państwa potrzeb. Planujemy, doradzamy, projektujemy instalacje solarne, pompy ciepła wentylacyjne – rekuperacja, systemy grzewcze. Sprzedaż i montaż to jedne z wielu swoich usług, w ramach kompleksowego działania. Nie pozwalamy sobie na przypadkowość wyboru produktu, dlatego aby stworzyć dla Państwa najlepszą ofertę, poświęciliśmy wiele czasu i uwagi, żeby wybrać takiego producenta, który oferuje najlepszą jakość w bardzo dobrej cenie.

Specjalizacja
Świadczymy usługi na wysokim poziomie
Dedykowany produkt-najwyższej jakości
Spośród wielu producentów urządzeń dopasowujemy produkt najwyższej jakości, spełniając najbardziej wyrafinowane wymagania klientów.
Kompleksowa usługa-oszczędność czasu
Nie wychodząc z domu uzyskasz wsparcie z zakresu dotacji. Bezpłatny audyt na miejscu inwestycji pozwoli na dopasowanie najlepszego rozwiązania. Standardem jest również kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego typu urządzenia i przygotowanie wszystkich niezbędnych projektów tych instalacji. Po zakończeniu instalacji będziemy pamiętać o wymaganych pracach serwisowych. Chcemy być najlepsi. Poświęciliśmy wiele czasu i uwagi, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze kolektory słoneczne, pompy ciepła, rekuperacje, systemy grzewcze oraz kotły. Pracując dla Państwa, poświęcimy tyle czasu i uwagi ile będzie potrzeba. Po zakończeniu naszej pracy będziemy pamiętać o koniecznych pracach serwisowych w przyszłości. Po wykonanej inwestycji klient posiada prawo do bezpłatnego konsultingu z innych programów unijnych.
Uczciwość i odpowiedzialność
Naszą polityką jest uczciwe i odpowiedzialne podejście do klienta. Kosztorys i umowa są sporządzone bez ukrytych kosztów, bardzo szczegółowo z uzasadnieniem wyboru danego urządzenia typu instalacji.
Nasz profesjonalizm – Twoja satysfakcja
Chcemy wykonywać naszą pracę najlepiej, ale przede wszystkim chcemy, aby potencjalni klienci byli z naszej pracy w pełni zadowoleni. Dlatego po zakończeniu każdego etapu współpracy poprosimy Państwa o uzupełnienie krótkiej ankiety oceniającej naszą współpracę. Posiadamy referencje klientów, umożliwiamy także pokaz wcześniejszych inwestycji.                                                            
                                                                             

Kotly gazowe      rekuperacja        ceto     rekuperacja 1

 

TARGI

Targi SIBEX 2014
Dziękujemy serdecznie za przybycie na targi SIBEX 2014 oraz za poświecenie czasu na zapoznanie się z usługami i produktami firmy Eko Helios. Nasza firma służy wsparciem przy planowaniu realizacji zamówień

Targi Budownictwa Gliwice 2013
Dziękujemy serdecznie za spotkanie się z nami na Targach Budownictwa w Gliwicach. Służyliśmy pomocą w zakresie informacji o naszych produktach oraz podzieliśmy się z państwem nasza wiedzą i doświadczeniem.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Rzeszów 2013
Chcieliśmy serdecznie podziękować za ogromne zainteresowanie naszymi usługami i produktami. Mamy nadzieję że zebrane przez nas informacje pomogą w realizacji określonych celów.
 Międzynarodowe Targi Budownictwa Rzeszów 2014 Chcieliśmy serdecznie podziękować za ogromne zainteresowanie naszymi usługami i produktami. Mamy nadzieję że zebrane przez nas informacje pomogą w realizacji określonych celów
                                   targi dom energooszczedny
<