Klient indywidualny

Najważniejszym kryterium wyboru naszych produktów jest ich przeznaczenie.

Nasze produkty są wyłącznie wysokiej jakości. Ponadto zapewniamy indywidualną pomoc w doborze zestawu dla Klienta. Korzystając z naszych usług gwarantujemy Państwu fachową opiekę. Dokonamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zachęcamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty.

Kolektory słoneczne można montować na każdym rodzaju dachu czy elewacji, a także na ziemi. Służą one do podgrzewania wody użytkowej oraz basenów i wspomagania systemów centralnego ogrzewania. Atutem jest przede wszystkim oszczędność na kosztach energii. Przy wyborze warto uwzględnić rodzaj i wydajność źródeł ciepła, a także ukierunkowaniem względem południa. Zastosowanie kolektorów słonecznych w domach zapewni oszczędzanie na ogrzewaniu wody użytkowej oraz wspomoże centralne ogrzewanie.

Pompy ciepła są wykorzystywane jako alternatywa dla ogrzewania elektrycznego. Doskonale sprawdzają się w roli ogrzewania ściennego, sufitowego czy podłogowego. Ich użycie gwarantuje niskie koszty ogrzewania. Kolejnym atutem pomp jest to, że latem służą również do chłodzenia budynków. Wykorzystują one energię cieplną utrzymywaną w naturalnych pokładach, między innymi ziemi, wody i powietrza. W sposób ekonomiczny można uzyskać opłacalne efekty.

Rekuperacja jako system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła zapewnia ciągły dostęp do świeżego powietrza w budynkach. Zalet tego urządzenia jest wiele, przede wszystkim: wykorzystywanie pokładów energii, zmniejszenie wilgotności powietrza, brak potrzeby związany z wietrzeniem pomieszczeń, co wiążę się również z brakiem insektów w budynkach.

Ogrzewanie podłogowe to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie grzewcze, które pozwala na zwiększenie komfortu, a także obniża koszty ogrzewania pomieszczeń. Posiada ono szeroki zakres zastosowania, dodatkowo doskonale sprawdza się w pomieszczeniach wysokich. Instalacja tego typu ogrzewania przyczyni się do odpowiedniego rozkładu temperatury powietrza w pomieszczeniach.

Klientom korzystającym z naszej oferty zapewniamy fachowe doradztwo, obsługę i montaż, a także nadzór techniczny i serwis gwarancyjny. Zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym planie.

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‚GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);
  ga(‚create’, ‚UA-100577882-1’, ‚auto’);
ga(‚send’, ‚pageview’);
</script>